TOP
Plaża Es Trence w Sa Rapita

19/06/2019 - Sa Rapita

Sa Rapita to kolejny cel naszego rejsu morskiego po Balearach i dokładnie połowa wyprawy. Z samego rana wypływamy z Porto Petro i płyniemy do mariny w Sa Rapita, by odebrać osoby, które dołączą do drugiego tygodnia. Zrobimy również zaprowiantowanie na kolejne dwa dni.

To prawdopodobnie najbliższe miasto jednej z najlepszych plaż na Majorce – Es Trenc. Plaża rozciąga się od Sa Rapita, wzdłuż wybrzeża i małego miasteczka Ses Covetes do większego miasta Colonia Sant Jordi. Jest ona istnym rajem dla plażowiczów i zwolenników leniuchowania na gorącym piasku. Ze względu na biały piasek bujną roślinność i krystalicznie czystą, błękitną wodę, plaża ta jest często porównywana do Karaibów.

Wzdłuż plaży znajduje się kilka plażowych restauracji i barów, w których możemy raczyć się dobrym jedzeniem i trunkami. Jest również wydzielona część dla zwolenników naturyzmu. :)

Jednym słowem, to punkt na naszej mapie wyprawy, gdzie odpoczywamy i ładujemy akumulatory na kolejne dni.

A jeśli chcesz odwiedzić Są Rapita, sprawdź naszą ofertę rejsów na Majorce. Być może znajdziesz coś dla siebie i przeżyjesz przygodę życia. ;)

You don't have permission to register